Rubīns vs Granāts

 

Divi samērā līdzīgi akmeņi. Rubīnam tumši sarkanais tonis ir vairāk vēss, aveņu krāsas, bet granātam tumši sakranais vairāk atgādina brūnganu vai asinstoni. Abi akmeņu pamatpienesums ir enerģijas celšana. Šie ir tie akmeņi, kurus var sajust savās rokās pulsējam pat tie cilvēki, kuri ar akmeņiem ir uz jūs un tā īsti pat nezina, ka akmeņiem piemīt spēja darboties. Abi šie akmeņi ir spēcīgi un ugunīgi. Cilvēki, kuri instinktīvi izvēlas šos akmeņus, bieži ir kādā uguns zīmē dzimuši, apveltīti ar vēlmi uzvarēt un stipru gribu.

 

Tātad par atšķirīgo.

 

Rubīns pieder pie dārgakmeņiem (klasiski ar dārgakmeņiem saprot dimantu, rubīnu, safīru un smaragdu). Tas pieder korundu klasei tāpat kā safīrs, bet korunds atbilstošā krāsā un kvalitātē tad arī tiek saukts par rubīnu. Par īpašībām – tas papildus strādā uz sirds čakru, lai gan ne pārāk populārs šajā ziņā. Rubīnam vairāk raksturīgi ir atbrīvot cilvēku no negatīvām emocijām, blokiem un dot stimulu, motivāciju un enerģiju virzīties tuvāk mērķim. Respektīvi tas sakārto emocionālo pasauli, kas neļauj izpausties. Rubīns cilvēkā rada drosmi.

 

Savukārt granāts ir cenas ziņā pieejamāks un tiek pieskaitīts pie pusdārgakmeņiem, bet ne tik augstas kvalitātes rotas ir plaši pieejamas par pieņemamām cenām. Ja rubīns sakārto esošo situāciju, tad granāts ir tas, kas izvelk no krīzēm. Cilvēkiem, kuri mīl riskēt vai viņu dzīves ir saistītas ar riskiem, sniedz vērtīgu atbalstu. Akmens ir ļoti stimulējošs un kāpina emocijas, tāpēc pie tā pievelkas tie, kuri burtiski mutuļo. Granāts palīdz smagās situācijās ieraudzīt iespējas sevi pierādīt un izaicinājumu realizēties. Tas ir arī kaisles akmens. Granāts arī saistīts ar līderi un vadību. Ja rubīns sakārto emocijas, tad granāts – prātu. Cilvēks kļūst pārliecināts un zina, ko vēlas. To saista arī ar aizsardzību, bet tas nav granāta pamatuzdevums.

 

Mana pieredze ar šiem akmeņiem ir tāda, ka cauri laikiem man kaut kur vienmēr līdzās ir granāti. Tas ir viens no maniem tuvākajiem akmeņiem. Savā ziņā atbilst manai enerģētiskajai konfigurācijai. Arī rubīns mani vienmēr ir saistījis, bet ne tik fanātiski kā granāts. Ja godīgi man zemas kvalitātes rubīni jeb korundi saista vairāk nekā tie, kas redzami dārgos juvelierveikalos. Šobrīd man uz vienas rokas pirksta ir gredzens ar granātiem, bet uz otras rokas – ar korundu. Abi šie gredzeni man ļoooti patīk un izvēlēties, kurš ir mīļāks, ir praktiski neiespējami. Varbūt ir atsevišķas dienas vai situācijas, kad vairāk velk pie viena vai otra, bet kopumā man viņi abi iedvesmo un dod stimulu dzīvē ko sasniegt.

 

Ja jūs saista kāds no šiem akmeņiem, tad noteikti iesaku, jo šie akmeņi vai nu patīk vai ļoti nepatīk. To spēcīgā enerģija neļaus jums kļūdīties. Kā arī atcerieties, ja jūs šos akmeņus nēsajat ikdienā un nemanāmi sākat kļūt neiecietīgs vai pat agresīvs, tad ir laiks šos akmeņus nolikt atpūsties vismaz uz laiku. Mani novērojumu gan liecina, ka cilvēki, kuri pievelkas pie šiem akmeņiem, viņus nēsā katru dienu izjūt diskomfortu, ja tie jānovelk un pie iespējas velk viņus atpakaļ. Bet kopumā kāds gabals mājās kastītē var noderēt kādreiz saņemties kustēties, ja ikdienā šie jums liekas par traku.

 

Jūsu akmeņu trollis Gunta

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *