Labradorīts

Labradorīts ir MISTISKS akmens. Tas ir vārds, kuru visos aprakstos par šo akmeni izlasīsiet. No pirmā uzmetiena netīri pelēks un neizteiksmīgs akmens, kuram piemīt neticami dziļš un hipnotizējošs spīdums no zila līdz zeltainam tonim. Viņš ir gandrīz caurspīdīgs. Respektīvi, ja akmens ir plāns, tad gaisma laužas cauri, bet cauri redzēt tam īsti nevar. Vēl vairāk, skatoties šajā akmenī, liekas, ka tūlīt ieraudzīsi to, kas ir otrā pusē, bet ieraudzīt neko nav iespējams. Paradoksāls un neizprotams akmens, kurš var izmainīt dzīves.

Spēks, kas viņam piemīt, ļauj atvērt durvis, par kuru eksistenci pat nojaust nebija spējīgs. Parasti šis akmens cilvēkiem vai nu ļoooti patīk, vai ļoti nepatīk. Šis akmens pats izvēlas sev cilvēkus, kuriem viņš palīdzēs. Turklāt nekad nevar iepriekš prognozēt, kādas sekas tam būs. Līdzīgi kā mēnesakmens arī labradorīts palīdz attīstīt iekšējo intuīciju un maģiskās spējas. Abi šie akmeņi ir īpaši sievišķīgi un nes sevī saikni ar mēnes enerģiju. Šim akmenim raksturīga spēja nedaudz aiznest jumtu, ja ne pārāk pārvaldāt savas sajūtas un emocijas. Respektīvi viņš darbojas uz augšējām čakrām.

Pašai šis akmens man, protams, ir mājās. Viņš man liekas ļoti vilinošs un saistošs. Tā neparastums un maģiskums mani vilina, bet rada arī zināmu piesardzību. Tajā ir kāds noslēpums, kurš nav atklājams. Līdz ar to joprojām šis sirēniskais akmens nav mans akmens pilnā mērā. Ja jūs nonākat līdzīgās attiecības, ka no vienas puses jums viņa enerģija vilina un ir vajadzīga, bet no otras puses pat nedaudz biedē un pārņem jūs savā varā, tad pamēģiniet mēnesakmeni! Tas ir baltais labradorīta brālis, kurā ir daudz līdzīgu enerģētisko šķautņu, bet viņš nav tik jaudīgs un viņā nav tas nekontrolējamais noslēpumainums.

Pat, ja šis ir īpaši jūsu akmens, mans padoms ir joprojām būt piesardzīgam ar šo akmeni un lietot terapeitiski un nenēsāk ikdienā. Akmens rotaslietās var būt ļoti skaists, bet tā enerģija joprojām strādā nenovēršami. Ja jūtaties emocionāli svārstīgi, ja jūsu griba nav spēcīga, tad neizvēlieties šo akmeni. Toties, ja vēlaties nonākt citās pasaulēs, veikt astrālos ceļojumus, redzēt nākotni, tad šis akmens jums var lieti noderēt. Šis akmens noteikti ir maģiskais instruments un tā pret to arī jāizturas – precīzi, uzmanīgi un ar cieņu!

Speciāli Renātei novēlu iekļūt savās un labradorīta slēptākajās dzīlēs, Gunta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *