27.-29.07.2018 – VESELĪBAS NOMETNE PIE JŪRAS

VESELĪBAS NOMETNE PIE JŪRAS – SIRDIJ, DVĒSELEI UN GARAM

No 27-29.jūlijam

Salacgrīvas kempingā MILLERI

  • Gongu skaņas un dziedošo Tibetas trauku meditācijas;
  • Sejas jogas vingrošana;
  • Litoterapija ar akmeņiem;
  • Mijiedarbība ar debespusēm pēc Maiju kalendāra;
  • Talanti un spējas- dvēseles uzkrātās pieredzes izpēte caur iepriekšējām dzīvēm;
  • Meditācija ar kokiem;
  • Dziednieciskā elpošana.

Dalības maksa:

93,00 Eur( dzīvošana kempinga mājiņā);

63,00 Eur (dzīvošana savās teltī);

Pirmā iemaksa 50% no summas;

Atver savu SIRDI, DVĒSELI UN GARU jaunām pieredzēm- pašizaugsmei, iedvesmai un sevis izzināšanai!

Nometnē apgūsi dažādas fiziskas, garīgas un relaksējošas aktivitātes, kas sakārtos tavu sirdi, iepriecinās dvēseli un nostiprinās garu.

Pieteikties zvanot– 27602019

Nometnes rīkotāja un vadītāja:

Inga Gromova- alternatīvās medicīnas un Sejas jogas pasniedzēja;

Pasniedzēji:

Gunta Dauģe – sertificēta kristālu dziedniece un kristālu praktiķe, sertificēta taroloģe un maiju kalendāra zinātāja;

Inga Ružicka –  dvēseles terapeite un reikarniste;

Antra Dzintarniece- dziedošo Tibetas trauku meistare un Sandra- gongu meistare;

Programma:

27.jūlijs

16:00- Sabraukšana, iekārtošanās, iepazīšanās, kopgalda klāšana ar saviem atvestajiem gardumiem un kopā būšana;

21:20- Saulrieta meditācija. Kopā  ar jūras viļņiem, gonga kosmiskajām skaņām un Tibetas dziedošajiem traukiem.( Vadītājas- Antra Dzintarniece un Sandra)

28.jūlijs

7:30-8:00 Rīta joga-Sveiciens Saulei. Aktivizēsim savus enerģijas kanālus, lai uzņemtu spēku un enerģiju visas dienas garumā. (Vadītāja- Inga Gromova)

8:30- 9:00 Baudīsim brokastis;

9:30-10:30 Sejas joga. Veiksim dažādus sejas jogas vingrinājumus, kas bāzēsies uz akupresūras punktiem un elpošanas tehnikas. Sejas joga palīdzēs likvidēt sejas un acu tūsku, samazināt krunciņas, palīdzēs nostiprināt sejas muskuļus, kas atjaunos ādas tvirtumu un elastīgumu, padarīs seju jaunāku skaistāku un dzirkstošāku.(Vadītāja-Inga Gromova)

11:00-12:30 Litoterapijas pamati. Nodarbībās mācīs sajust akmens vibrācijas. Katram būs iespējams noskaidrot savu akmeni. Noskaidrot, kādas spējas katram akmenim un kā to pielietot savā dzīvē( Vadītāja- Gunta Dauģe);

13:00- 15:00 Pusdienas un relaksācija pie jūras. Būs iespējams izbaudīt sauli, jūru vai citas pasniedzēju piedāvātās aktivitātes;

15:00-18:00 Atklāj savus talantus un spējas. Dvēseles uzkrātās pieredzes izpēte caur iepriekšējām dzīvēm. Šī būs meditācija, caur kuru būs iespējams ielūkoties un atcerēties savas iepriekšējās dzīves talantus un spējas. (Vadītāja- Inga Ružicka);

18:00-19:30 Baudīsim vakariņas;

20:00-21:00 Enerģētiskā elpošana. Elpošana veicina holesterīna nogulsnējumu likvidēšanu un asinsvadu sieniņas nostiprināšanu. Sestdiena saistīta ar saules ciklu un skaitās Saturna diena, kura laikā asinis ir īpaši uzņēmīgas. (Vadītāja-Inga Gromova)

21:30- Saulrieta meditācija. Kopā  ar jūras viļņiem, gonga kosmiskajām skaņām un Tibetas dziedošajiem traukiem. (Vadītājas -Antra Dzintarniece un Sandra)

29.jūlijs

7:30-8:30 Rīta koku meditācija. Caur kokiem notiks spēcīga enerģijas uzņemšana, kas aktivizēs visas 5 maņas un intuīciju, kā arī dos spēku un enerģiju visas dienas garumā. Būs iesaistītas arī zvanu enerģētiskās skaņas un Tibetas trauki, kas ar savām vibrācijām attīrīs un atvērs enerģijas kanālus.(Vadītājas-Inga Gromova un Antra Dzintarniece)

8:30 -9:00 Baudīsim brokastis;

9:30-10:30 Sejas joga. Aktīvi strādāsim ar acīm un redzes uzlabošanu. Veiksim dažādus sejas jogas vingrinājumus, kas bāzēsies uz akupresūras punktiem un elpošanas tehnikas. ( Vadītāja- Inga Gromova )

11:00-13:00 Mijiedarbība ar debespusēm pēc Maiju kalendāra. Maija kalendāra noslēpumi un kā tas ikdienā palīdz mērķu sasniegšanai. ( Vadītāja -Gunta Dauģe)

13:00- 13:30 Baudīsim pusdienas;

14:00-15:00 Enerģētiskā elpošana. Dažādi elpošanas vingrinājumi pie dažādām veselības problēmām- astma, migrēna, galvassāpes, gremošanas problēmas, vēdera sāpes, vairogdziedzera, ginekoloģiskās un citas problēmas;(Vadītāja – Inga Gromova)

15:00-16:00 Enerģētiskā izbungošana. Ar bungu un citu dažādu instrumentu skaņas vibrācijām atver un sakārto čakru sistēmu, kas uzlabo nervu sistēmu un veselību kopumā. (Vadītāja- Antra Dzintarniece un pārējie pasniedzēji)

16:00 Atvadas, apskāvieni, dalīšanās ar iespaidiem un mājupceļš.

Dienas gaitā iespējamas individuālās konsultācijas:

Antra Dzintarniece- Tibetas dziedošo trauku vibro masāža;

Inga Gromova- Thai masāža uz akupresūras punktiem un stiepšana, vilkšana, griešana;

Inga Ružicka- Likteņa matrica pēc dzimšanas datiem, dzīves ceļš, mīlestība, veselība;

Gunta Dauģe- Taro zīlēšana uz kārtīm, nākotnes pareģošana.