Atsauksmes

Šeit ir publicētas atsauksmes no cilvēkiem, kuri vienā vai citā veidā ir bijuši saistīti ar mani. Ja arī Tev ir, ko teikt, tad aizpildi anketu un atstāj savu atsauksmi šeit.

Sanita SL (Publicēta 10.05.2017), par grāmatu “Maiju kalendāra sakrālais laika cikls”

Liekas,ka peldos šajā grāmatā,kā būtu uzrakusi zelta dzīslu,atradusi sen meklētus,bet vēl vārdos nenoformulējumus dārgumus,un – te nu tie ir,zināšanas,kuras liek skudriņām skriet pa muguru.Dažas lapaspuses kā sapņos būtu nosapņotas,pilnīgi tā,it kā tam visam kautkad būtu būrusies cauri..tāda laba sajūta.Beidzot var mierīgi padomāt,nav jāskrien pa pasauli taisnība meklēt,jo tā ir tepat – apskaidrojas skats uz dzīvi,plauktiņi sakārtojas,mazāk gribas runāt,vairāk klausīties..bet grāmata vēl tikai pusē.Iesaku visiem tiem,kas meklē dzīves patiesības.Pie manis tā atnāca īstākajā brīdī,kādā vien var būt.
Atsauksme no šejienes.

 

Santa, 06.01.2018., par jaungada prognozi

Gadu atpakaļ. Tikko pārlasīju un nospriedu, ka tā arī aptuveni bija un pat labāk, jo varēju aizbraukt uz savu krāsu terapijas meku.

par rotām – Labi sanāk

 

Zane, 05.01.2018., par konsultācijām

Esmu cilvēks,kas tic tikai tam, ko pats var izdarīt,un reti kam uzticos. Bet Guntas taro izlikumos ieklausījos, un nebiju vīlusies. Pirmo reizi, pēc draudzenes ieteikuma, griezos pie Guntas sakarā ar paaugstinājumu darbā, jo nevarēju izlemt – pieņemt vai nē. Tas bija 2016 gada vasarā. Gada beigās konsultējos arī svarīga datuma izvēlē. 2017 gadā, kad biju topošā māmiņa, Gunta mani iedrošināja ar vārdiem, kas cauri visai sarežģītajai grūtniecībai, bija mans balsts. Gunta neceļ gaisa pilis, bet atrod pareizāko ceļu uz pašam savu cietoksni! Milzīga pateicība no manis! Nevaru iedomāties labāku servisu!

 

Sandra, 05.01.2018., par 2017. gada prognozi

Ļoti daudzas lietas piepildījās, citas daļēji- teksts neatbilda, bet pati būtība aptuveni bija.

 

Sandra, 05.01.2018., par nometnēm

”Dzīves elpas” ziemas retrīts Pļavnās 2017 bija interesanti

 

Andra, 05.01.2018., par konsultācijām

Esmu tikusies ar šo lielisko cilvēku jau 2 reizes. Tas bija 2017.gada aprīlī un decembrī. Katra tikšanās bija jauka, gaisotne bija mierīga un jutos ļoti labi esot tur. Manā dzīvē bija iestājies neliels haoss un neskaidrība kā labāk rīkoties. Viņas dotie padomi man palīdzēja tikt ar daudz ko skaidrībā un daudz kas no teiktā palēnām kļuva par īstenību. Liels paldies par visu ?

 

Dace, 05.01.2018., par rakstiem FB Tolteku laiks

Lasu Tolteku dienu aprakstus un atpazīstu savas situācijas, savas piedzīvotās emocijas, pateicos, jo varu vieglāk saprast tā ir dienas enerģija vai mani individuālie stresi.