Ametists

 

Šis ir viens no populārākajiem akmeņiem, kurš ir plaši pieejams sākot ar visklasiskākajiem juvelieristrādājumu veikaliem lielveikalos un beidzot ar jebkuru gadskārtu tirdziņu. Šis akmens nav īpaši dārgs, tāpēc ir ļoti pieejams ikvienam. Ārkārtīgi skaists akmens. Ja jums ļoti gribas, tad grāmatās raksta, ka aunam piemērots. Tas pieder pie kvarciem un vistuvākie ‘brāļi’ tam ir ametrīns (violeti dzeltenīgs) un citrīns.

 

Pie dziednieciskajām ametista īpašībām parasti piemin spēju mazināt alkohola atkarību, bet maģiskajām – to, ka akmens spēcīgs un ‘paceļ vibrācijas augstāk’. Statistiski vidējais cilvēks noteikti jūtās iedvesmots kā TV reklāmās. 🙂

 

Mana personiskā pieredze ar šo akmeni ir gana sarežģīta. Jā, akmens ir spēcīgs un es jūtu praktiski jebkura ametista enerģiju. Akmens vibrācijas frekvence tiešām ir gana intensīva un augsta, tāpēc darbojas uz augšējām čakrām. Pirms visi sākat sapriecāties un celt savas vibrācijas ar ametista palīdzību, tad uzreiz pateikšu, ka, ja jums nav sakārtotas zemās čakras, ja jums nav sazemējums, tad šis akmens jums nesīs nost jumtu, būs neērts un nepatīkams. Cilvēki bieži iegādājas ametista rotas, jo tās ir skaistas, bet tikpat bieži viņas kādā lādītē klājas ar putekļiem, jo ametistu grūti nēsāt, kur nu vēl ilgstoši. Tas ir akmens, kas uzrunā tikai periodiski, bet tad, kad uzrunā, tad tas ir nopietni! Ja patiešām sākat pie šī akmens pievilkties, tad tas nozīmē, ka esat nonākuši līdz zināmai gatavībai to nēsāt. Tātad šis akmens jums var palīdzēt! Arī man laiku pa laikam uznāk pilnīga neaptverama vēlme pēc šī akmens. Tas burtiski nohipnotizē, bet līdz robežai!. Kad akmens izdarījis savu darbu, tad tas kļūst gandrīz neizturams. Tāda sajūta, ka ceļ visu reibinošā augstumā un tad akmens atkal tiek nolikts kaut kur tālu maliņā, lai varētu atgūt pamatu kājām. Akmens no nēsātāja sagaida līdzsvarotību un gatavību augt un palīdz šajā procesā.

 

Novēlot savus akmeņus izvēlēties īpaši rūpīgi un ieklausoties tajos, Gunta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *