Heliotrops

 

Šis ārkārtīgi neparastais tumši zaļais gandrīz melnais akmens ar nelieliem sarkaniem pilieniņiem, šodien man neatļauj par viņu neuzrakstīt. Tas ir ārkārtīgi spēcīgs akmens! Un ja to saku es, tad tas ir nopienti! Jā, es jūtu akmeņus, bet pārsvarā es ar viņiem ļoti viegli sadzīvoju. Pašai enerģija netrūkst, tāpēc mierīgi nēsāju praktiski jebkuru akmeni.

 

Stāsts tāds, ka pagāšnedēļ vīrs nopirka gredzenu ar heliotropu. Vienkāršs, neuzkrītošs sudraba gredzens ar taisnstūrveida akmeni. Tās dienas vakarā viņš novilka to gredzenu nost un nākamajā dienā vairs neuzlika. Es sabēdājos, jo man tas likās skaists un piemērots gredzens viņam. Sūdzējās, ka jūtās kaut kā ne tā. Tāpēc šodien uzliku uz pirksta pati, lai apskatītos, ko tad tas akmens tādu dara. Viss man vairs jautājumu nav par to, kāpēc vīrs nevar panēsāt. Tik spēcīgs! Es to jūtu ne tikai uz paša pirksta, bet man galva dulla un sirds čakra veras vaļā. Man viņš pirkstā ir tikai kādu stundu. Efekts ir graujošs! Ikdienai šis brīnums pat priekš manis būtu par traku. 😀

 

Labi atvēršu kādu grāmatu un pastāšu, ko oficiāli par viņu raksta. Man tas vienmēr ir asociējies ar vienu no spēcīgākajiem sirds čakras akmeņiem. Tīrot asinis, paaugstina vibrācijas, ceļ imūnsistēmu. Ai, nu apraksti tiešām šim akmenim ir tik garlaicīgi, ka nekad īpaši pēc viņa neesmu tiekusies. Pameklējiet paši! Nu pilnīga garlaicība. Kāpēc gan tādu akmeni vispār pirkt? Nu labi sirds čakrai labs. Tas laikam vienīgais, kas pie viņa piesaista.

 

Tātad kopsavilkums. Neskatoties uz garlaicīgiem un neizteiksmīgiem aprakstiem, šis noteikti ir tāds akmens, ko vajag pamēģināt! Nu varbūt ikdienā jūs ar viņu negribēsiet draudzēties, bet kolekcijā notiekti ir tā vērts! Tas ir viens no spēcīgākajiem akmeņiem, kas nonācis manā redzeslokā. Tāpēc šo noteikti varu ieteikt tiem, kas mēģina vispār sajust akmeņus. Viņš noteikti var konkurēt ar moldovītu, ko ir samērā grūti atrast un ir gana dārgs. Šis ar pacels jūs augstākās virbācijās un nesīs jumtu nost ne mazāk!

Tāpēc eksperimentējiet un draudzējieties paši ar akmeņiem!

Gunta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *