Katalizators

Īsais ieskats, turpinājums: Katalizatora jeb falšā dvēseļu liesma (turpmāk – katalizators)

Reizēm, ja īstā dvīņu liesma (turpmāk – liesma) nespēj dot vajadzīgo mācību, iesaistās katalizators. Dvēsele, kas visos iespējamajos veidos – gan emocionāli, gan fiziski ir sajūtama kā dvēseļu liesma. Arī dod spēcīgu impulsu augt garīgi, ir telepātiska saziņa utt. Ar vienu atšķirību – tas reiz beidzas un mērķis ir bijis sagatavot īstajai liesmai.

Apkopojot vairāku cilvēku pieredzi, varu teikt ka falšo atpazīt ir gandrīz neiespējami. Reāli izprot kas ir kas tikai tad, kad satiek īsto liesmu.

Atšķirībā no karmiskām attiecībām, attiecības ar katalizatoru ir vairāk vērstas uz sevis atrašanu un dziedināšanu, nevis dzīves mācībām. Katalizators arī ir viens no “nobeiguma” posmiem, tā pat kā dvēseļu liesma.

Enerģētiski katalizatoram un liesmai enerģija ir ļoti līdzīga. Atšķiras tikai tas, ka liesmas enerģija ir vērsta uz savstarpēju harmonizēšanos un līdzsvaru. Katalizators turpretī deķīti vairāk velk uz sevi. Tā ir pieprasoša, sagaidoša kaut ko. Tā nenāk pretī, bet pieprasa no otra augt, mainīties un kļūt par kaut ko. Liesma turpretī ir tīra beznosacījuma mīlestība, kur abas liesmas savienojas pilnīgā vienotībā aiz brīvas gribas, nevis tāpēc ka otra enerģija ko pieprasa.

Katalizatora gadījumā mēs jūtam pienākumu darīt kaut ko, lai apvienotos ar to, ko uzskatām par liesmu. Liesmas gadījumā vienīgi ego liek šķēršļus, enerģētiski viss notiek brīvi un nepiespiesti.

 

Renāte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.